Kiedy?
29 czerwca – 3 lipca 2020 (poniedziałek-piątek). Najlepiej, jak przyjedziesz do godz. 15.00.

Kto może uczestniczyć?
„Góra Tabor” jest dla młodych ludzi: studentów, młodzieży ponad- i gimnazjalnej. Dolna granica wieku – ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Po zgłoszeniu prześlemy Wam formularze.

Kto jest organizatorem?
Spotkania organizuje zgromadzenie zakonne – Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej – referat powołań,  Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie oraz Fundacja Horyzonty Wiary.

Gdzie to jest?
Czekamy na Ciebie w Mórkowie w malowniczym dworku, który jest zarazem nowicjatem naszego zgromadzenia. Wejście na teren klasztoru znajduje się przy kościele – po prawej stronie. Mórkowo to bardzo malutka wioska więc znajdziesz nas bez problemu.

Jak dojechać?
Najlepiej dojechać do nas pociągiem do stacji Lipno Nowe. Jest to ostania stacja przed Lesznem – jadąc z Poznania. Zatrzymują się tam tylko pociągi osobowe.

Gdzie nocujemy?
Noclegi są na terenie klasztoru we własnych namiotach, więc trzeba go zabrać 🙂 plus karimata i śpiwór. I ubrania na każdą porę. Różnie to bywa.

Co z jedzeniem?
W ramach spotkania zapewniamy posiłki: w poniedziałek (kolacja), we wtorek (3), środę (3), czwartek (3) i piątek (śniadanie). Bardzo skromne, ale głodny nie będziesz :).

Ile to kosztuje?
Całość kosztuje 100 zł. Wpłaty można dokonać na miejscu w recepcji spotkania. W ramach pakietu otrzymasz koszulkę, jeśli będziesz wcześniej zgłoszony.

Co zabrać?
Obowiązkowo NAMIOT, KARIMATĘ i ŚPIWÓR, kubek i sztućce. Przyda się też Pismo św.

Jak się zapisać?
Najlepiej wyślij zgłoszenie z naszej strony. Nie jest to obowiązkowe, ale znacznie ułatwi nam przygotowanie Spotkania. Jeśli zapomnisz wysłać zgłoszenia – nie martw się, możesz się zapisać na Spotkanie w recepcji. Pytaj także o wyjazd swoich duszpasterzy.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap