Kiedy?
24 – 28 czerwca 2019 (poniedziałek-piątek). Najlepiej, jak przyjedziesz do godz. 15.00. Szczegółowy program spotkania ukaże się wkrótce tutaj.

Kto może uczestniczyć w spotkaniach?
„Góra Tabor” jest dla młodych ludzi: studentów, młodzieży ponad- i gimnazjalnej. Dolna granica wieku – ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Po zgłoszeniu prześlemy Wam formularze.

Kto jest organizatorem spotkań?
Spotkania organizuje zgromadzenie zakonne – Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej – referat powołań,  Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie oraz Fundacja Horyzonty Wiary.

Gdzie przyjechać?
Czekamy na Ciebie w Mórkowie w malowniczym dworku, który jest zarazem nowicjatem naszego zgromadzenia. Wejście na teren klasztoru znajduje się przy kościele – po prawej stronie. Mórkowo to bardzo malutka wioska więc znajdziesz nas bez problemu. Dodatkowo droga będzie „ostrzałkowana”.

Jak dojechać?
Najlepiej dojechać do nas pociągiem do stacji Lipno Nowe. Jest to ostania stacja przed Lesznem – jadąc z Poznania. Zatrzymują się tam tylko pociągi osobowe.

Gdzie nocujemy?
Noclegi są na terenie klasztoru we własnych namiotach, więc trzeba go zabrać 🙂 plus karimata i śpiwór. I ubrania na każdą porę. Różnie to bywa.

Co dzieje się na spotkaniu?
Szczegółowy program spotkania znajdziesz  tutaj.

Co nowego w tym roku?
Grupa ewangelizacyjna, którą może znasz z Przystanku Jezus, Iga i Konrad Grzybowscy oraz Kamil ze świadectwem.

Jakie filmy zobaczymy?
W tym roku zamiast filmu wyruszamy na pielgrzymkę do Górki Duchownej i tam będziemy uwielbiać Pana.

Kto głosi Taborowe konferencje?
W tym roku będzie kilku konferencjonistów min.:

  • homilie: ks. Waldek Piątek, znany nam z dotychczasowej obsługi gitary basowej w zespole
  • wtorek: Iga i Konrad Grzybowscy
  • środa: Ewangelizatorzy
  • czwartek: Kamil

Co z jedzeniem?
W ramach spotkania zapewniamy posiłki: w poniedziałek (kolacja), we wtorek (3), środę (3), czwartek (3) i piątek (śniadanie). Bardzo skromne, ale głodny nie będziesz :).

Ile to kosztuje?
NOWA CENA! Całość kosztuje 100 zł i ani grosza więcej. Wpłaty można dokonać na miejscu w recepcji spotkania. W ramach pakietu otrzymasz koszulkę, jeśli będziesz wcześniej zgłoszony.

Co ze sobą zabrać?
Obowiązkowo NAMIOT, KARIMATĘ i ŚPIWÓR, kubek i sztućce. Przyda się też Pismo św.

Jak się zapisać na Spotkanie?
Najlepiej wyślij zgłoszenie z naszej strony. Nie jest to obowiązkowe, ale znacznie ułatwi nam przygotowanie Spotkania. Jeśli zapomnisz wysłać zgłoszenia – nie martw się, możesz się zapisać na Spotkanie w recepcji. Pytaj także o wyjazd swoich duszpasterzy

Czy jest organizowany jakiś wspólny wyjazd na Górę Tabor?
Na pewno wielu duszpasterzy taki wyjazd organizuje. Pytaj o to swoich duszpasterzy. Postaraj się ich namówić do zorganizowania takiego wyjazdu.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas.