Ważne informacje, czyli to warto zanotować

Kiedy?

25-29 czerwca 2018 (poniedziałek-piątek). Najlepiej, jak przyjedziesz do godz. 15.00. Szczegółowy program spotkania znajdziesz tutaj.

Kto może uczestniczyć w Spotkaniach?

"Góra Tabor" jest dla młodych ludzi: studentów i młodzieży. Dolna granica wieku - ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców.

Kto jest organizatorem Spotkań?

Spotkania organizuje zgromadzenie zakonne - Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej - referat powołań oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie oraz duszpasterstwa młodzieży z parafii prowadzonych przez chrystusowców.

Gdzie przyjechać?

Czekamy na Ciebie w Mórkowie w malowniczym dworku, który jest zarazem nowicjatem naszego zgromadzenia. Wejście na teren klasztoru znajduje się przy kościele - po prawej stronie. Mórkowo to bardzo malutka wioska więc znajdziesz nas bez problemu. Dodatkowo droga będzie "ostrzałkowana”.

Jak dojechać?

Najlepiej dojechać do nas pociągiem do stacji Lipno Nowe. Jest to ostania stacja przed Lesznem - jadąc z Poznania. Zatrzymują się tam tylko pociągi osobowe.

Gdzie nocujemy?

Noclegi są na terenie klasztoru we własnych namiotach.

Co dzieje się na spotkaniu?

Szczegółowy program spotkania znajdziesz tutaj.

Jakie zobaczymy filmy?

W tym roku zobaczymy świetny film „Dwie Korony” reż . Michał Kondrat, Po filmie spotkanie z reżyserem..

Kogo będziemy gościć w tym roku?

Konferencje i spotkania w tym roku z udziałem: Andrzeja Wronki, Hani Piosik, ks. Adama Prozorowskiego, Sióstr Uczennic Krzyża, Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla, Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej, Asi Stanuch z zespołem, misterium wg Adama Kulisia i codziennej homilii ks. Tomka Źwiernika „Dzikiego”

Co z jedzeniem?

W ramach spotkania zapewniamy posiłki: w poniedziałek (kolacja) we wtorek (3), w środę (3), w czwartek (3) i w piątek (śniadanie). Bardzo skromne, ale głodny nie będziesz :).

Ile to kosztuje?

NOWA CENA! Całość kosztuje 100 zł i ani grosza więcej. Wpłaty można dokonać na miejscu w recepcji spotkania.W koszty wliczona jest także Taborowa koszulka.

Co ze sobą zabrać?

Obowiązkowo NAMIOT, KARIMATĘ i ŚPIWÓR, kubek i sztućce. Przyda się też Pismo św.

Jak się zapisać na Spotkanie?

Najlepiej zapisz się u swojego duszpasterza. Jeśli przyjeżdżasz indywidualnie, będziesz mógł się zapisać w recepcji.

Czy jest organizowany jakiś wspólny wyjazd na Górę Tabor?

Na pewno wielu duszpasterzy taki wyjazd organizuje. Pytaj o to swoich duszpasterzy. Postaraj się ich namówić do zorganizowania takiego wyjazdu.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas.

Uwaga! Zostało tylko...

Czekamy na Ciebie na Górze Tabor! Nie zwlekaj, zapisz się online już teraz!
Zapisz się na Górę Tabor