FAQ

Kiedy?
W 2021 roku.

Kto może uczestniczyć?
„Góra Tabor” jest dla młodych ludzi: studentów, młodzieży ponad- i gimnazjalnej. Dolna granica wieku – ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Po zgłoszeniu prześlemy Wam formularze.

Kto jest organizatorem?
Spotkania organizuje zgromadzenie zakonne – Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Koordynatorem jest Referat Powołań księży chrystusowców.

Gdzie to jest?
Czekamy na Ciebie w urokliwie położonym Mórkowie, gdzie mieści się Nowicjat Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Wejście na teren klasztoru znajduje się przy kościele – po prawej stronie. Mórkowo to bardzo malutka wioska więc znajdziesz nas bez problemu.

Jak dojechać?
Najlepiej dojechać do nas pociągiem do stacji PKP Lipno Nowe. Jest to ostania stacja przed Lesznem – jadąc z Poznania. Zatrzymują się tam tylko pociągi osobowe.

Gdzie nocujemy?
Noclegi są na terenie klasztoru we własnych namiotach 🙂

Co z jedzeniem?
W ramach spotkania zapewniamy posiłki: w poniedziałek (kolacja), we wtorek (3), środę (3), czwartek (3) i piątek (śniadanie) i suchy prowiant na drogę :).

Ile to kosztuje?
– dowolna ofiara za udział w spotkaniu, przy wcześniejszej płatności elektronicznej: 110 zł,
– dobrowolna ofiara złożona na miejscu, w dniu spotkania: 120 zł.

Co zabrać?
NAMIOT, KARIMATĘ i ŚPIWÓR, kubek i sztućce. Przyda się też Pismo św. i różaniec.

Jak się zapisać?
Najlepiej wyślij zgłoszenie z naszej strony.  Jeśli zapomnisz wysłać zgłoszenia – nie martw się, możesz się zapisać na spotkanie w recepcji. Pytaj także o wyjazd swoich duszpasterzy.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas.